ROGOZA

Już od ponad 25 lat szyjemy ubrania, które towarzyszą Państwu zarówno na co dzień, jak i podczas wielu specjalnych wydarzeń. W naszej ofercie odnajdujecie Państwo piękne płaszcze, garnitury i sukienki.

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie ubrań to całe życie.

Przygodę z ROGOZA rozpoczynaliśmy jako malutka firma rodzinna. Z czasem, udało nam się otworzyć własny Zakład Krawiecki i stworzyć ponad dwudziestoosobowy zespół. Każdego dnia, w naszym Zakładzie i  Salonach, pracujemy nad tym, abyście znajdowali Państwo u nas to czego potrzebujecie i kiedy potrzebujecie.

Na każdym etapie tworzenia i sprzedaży naszych produktów, myślimy o Państwu.
Projektujemy ubrania tak, aby były wygodne, idealnie leżały i sprawiały, że będą pasowały na każdą okazję. Nasze kolekcje w większości skupiają się na rozwiązaniach eleganckich i ponadczasowych. Stawiamy na naturalne kolory i klasyczne formy, które urozmaicamy precyzyjnie dobranymi dodatkami.

W pełni jednak rozumiemy, że nie zawsze dostępne rozmiary będą dla Państwa odpowiednie. Dlatego w  naszych Salonach ROGOZA proponujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi Drobnych Poprawek Krawieckich zakupionych u nas ubrań. 
Zachęcamy również do
kontaktu, jeśli chcielibyście Państwo uzyskać informacje na temat możliwości szycia na zamówienie.

Dziękujemy, że od tylu lat jesteście Państwo z nami.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.