O marce

 

Nasza firma powstała w 1997 roku i od samego początku przyświecała nam idea, aby stworzyć miejsce, w którym każdy z naszych Klientów będzie czuł się dobrze dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, a my pomożemy mu znaleźć idealny strój i dodatki na każdą okazję.

 

 

Od kilku lat intensywnie rozwijamy się otwierając kolejne Salony, w których możemy Państwu proponować nasze produkty. Znajdziecie nas Państwo już w Jastrzębiu Zdroju, Raciborzu, Rybniku, Gliwicach, Zabrzu i Jaworznie!

 

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji klasycznych płaszczy i garniturów, które nasz Klient może spersonalizować na specjalne życzenie. Spośród szerokiej gamy kolorów materiałów, nici czy guzików, każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie :) jeśli chcieliby Państwo skorzystać z możliwości uszycia na przykład garnituru ślubnego na zamówienie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Wspieramy także polskich Przedsiębiorców zarówno współpracując z nimi już na etapie projektowania i produkcji, ale również oferując w naszych Salonach ich produkty. Dzięki temu w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór ubrań na każdą okazję zaczynając od sukien wieczorowych i sukienek na co dzień, kończąc na wszelkich niezbędnych dodatkach.

 

 

I mimo, że pandemia nieco pokrzyżowała nam wszystkim plany, mamy ogromną nadzieję, że gdy już będziecie Państwo mogli wybrać się na jakieś ważne wydarzenie, pierwsze kroki skierujecie Państwo właśnie do naszych Salonów lub Zakładu Krawieckiego, gdzie będziemy mogli Państwu służyć pomocą w wyborze wymarzonego stroju :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl