Już od 04 maja zapraszamy do naszego nowego Salonu na II piętrze C. H. Focus Park w Rybniku!

O marce

 

Nasza firma powstała w 1997 roku i od samego początku przyświecała nam idea, aby stworzyć miejsce, w którym każdy z naszych Klientów będzie czuł się dobrze dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, a my pomożemy mu znaleźć idealny strój i dodatki na każdą okazję.

 

Od kilku lat intensywnie rozwijamy się otwierając kolejne Salony, w których możemy Państwu proponować nasze produkty. Znajdziecie nas Państwo już w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu, Rybniku, Gliwicach, Zabrzu i Jaworznie!

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji klasycznych płaszczy i garniturów, które nasz Klient może spersonalizować na specjalne życzenie. Spośród szerokiej gamy kolorów materiałów, nici czy guzików, każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie :) jeśli chcieliby Państwo skorzystać z możliwości uszycia na przykład garnituru ślubnego na zamówienie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Wspieramy także polskich Przedsiębiorców zarówno współpracując z nimi już na etapie projektowania i produkcji, ale również oferując w naszych Salonach ich produkty. Dzięki temu w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór ubrań na każdą okazję zaczynając od sukien wieczorowych i sukienek na co dzień, kończąc na wszelkich niezbędnych dodatkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl